kontakt

Dongguan Haibao Machinery Technology Co., Ltd

Adresë

Jiaoli Zona Industriale,

Zhongtang Town, Dongguan

City, Guangdong, China

E-mail

sales@haibaokj.com

telefon

TEL: + 86-0769-88181789

TEL: +86-13712091212

Fax: + 86-0769-88185611

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni