• banner1
 • banner2
 • banner3
 • banner4
 • banner1
 • banner3
 • banner8
 • banner4

ÇFARË BËJMË NE?

 • SDR
 • 559337429929318321

Dongguan Haibao është një fabrikë të specializuar në elektrosta plastikës ndarëse dhe ndarës gome. Elektrostatike plastika ndarës është aplikuar në të ndarë të plastikës të përziera që nuk mund të ndara me densitetit të procesit flotacion dhe të disponueshme në ndarjen e plastikës të përziera siç ABS, PS, PP, PET, PVC, ZM, PE, PO etj) dhe ndarës gome është përdorur për të ndarë gome / silikoni prej plastike. separator ynë është shumë popullor në Kinë fushë plastike riciklimit. Më shumë se 80% e plastikës elektrostatike Separator në Kinë është nga fabrika tonë.

PRODUKTET TONA

 • prodhues

  prodhues

  prodhues i Makinerisë Produkte gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Dongguan.
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • ekip

  ekip

  Ekipi i Teknologjisë zhvillon dhe operon një sasi gjithnjë e në rritje të teknologjisë në Dongguan.
WhatsApp Online Chat !