контакт

Dongguan Haibao Машини технологија копродукции, ООД

адреса

Jiaoli индустриска зона,

Zhongtang Таун, Dongguan

Сити, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

sales@haibaokj.com

телефон

Тел: + 86-0769-88181789

ТЕЛ: +86-13712091212

Факс: + 86-0769-88185611

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја