ndarës Rubber

1.APPLIDE PËR WEEE PLASTICT dhe Plastikë CAR.
2.Can NDARA WOOD gome silikoni, TICKET PAPER dhe pluhuri nga plastika.
3.OUTPUT KAPACITETI: 1-1.5T / H, 2-3T / H.
4.IMPURITIES mund të jetë më THANO0.2%.

Wesupply50KW Rubber separator 2018highqualitywithCE certificateYearWarranty.Wedevotedourselvesto
sorting plastic5years,coveringalmostall ofplastic.Weareexpecting
becomeyourlong-termpartnerinChina.

 

 


Detail Product

Produkt Tags

RUBBER SEPARATOR

1.APPLIDE PËR WEEE PLASTICT dhe Plastikë CAR.
2.Can NDARA WOOD gome silikoni, TICKET PAPER dhe pluhuri nga plastika.
3.OUTPUT KAPACITETI: 1-1.5T / H, 2-3T / H.
4.IMPURITIES mund të jetë më THANO0.2%.

Operating movie:


  • Previous:
  • Next:

  • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Related Products

    WhatsApp Online Chat !